Watchguard

 Ana Sayfa /Firewall Çözümleri / Watchguard

Neden Watchguard Firewall

WatchGuard, Firebox ürün ailesiyle güçlü ve performanslı, birleşik güvenlik çözümleri sunuyor. Tüm modelleri için yenilikçi LiveSecurity destek hizmeti veren WatchGuard'ı seçmeniz için size birkaç neden;.

Sıfır Gün Koruması (Zero Day Protection)
WatchGuard ürünlerinin en güçlü özelliklerinden birisi, doğru sıfır gün korumasıdır. Diğer güvenlik markaları imza tabanlı koruma sağlarken WatchGuard, akıllı katman ILS mimarisi olan "True Zero Day Protection" teknolojisiyle yeni çıkmış ve henüz imzalanmamış tehditlere karşı koruma sağlamaktadır. WatchGuard'ın tüm Firebox serilerinde bulunan bu koruma sistemiyle birlikte, yeni çıkan ve imzalanmayı bekleyen imzasız tehditler, sisteminize zarar vermeden engellenmiş olur.

 • Application Control

  WatchGuard Uygulama Kontrolü ile, uygulama kullanımını sınırlama ve verimsiz, uygunsuz ve tehlikeli uygulamaları ağınızdan uzak tutma gücünüz vardır.

 • APT Engelleme

  APT Blocker ve Host Ransomware Prevention gibi güvenlik modülleri ile WatchGuard, herhangi bir kuruluşu, işlerini, geleneksel güvenlik savunmalarından kaçmak için tasarlanan fidye yazılımları ve diğer tehditler de dahil olmak üzere en gelişmiş malware saldırılarına karşı korur.

 • Veri Kaçağı Önleme (DLP)

  WatchGuard Veri Kaybını Önleme (DLP) gizli verilerinizin gizli kalmasına yardımcı olan kapsamlı bir hizmettir. Ağınızdan çıkmaya çalışan hassas bilgileri algılamak için metinleri ve dosyaları tarayarak veri ihlallerini önler ve uyumluluğu sağlar.

 • Ağ Geçidi Antivirus

  WatchGuard Gateway AntiVirus, tüm önemli protokoller üzerinde endüstri lideri, yüksek performanslı trafiği kullanarak bilinen virüslere, truva atlarına, solucanlara, casus yazılımlara ve rogueware'e karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

 • spamBlocker & Spam Prevention

  WatchGuard spamBlocker, kuruluşunuzun gereksinim duyduğu gelişmiş güvenliği, spam ve phishing denemelerinden gerçek zamanlı, sürekli ve son derece güvenilir bir koruma sağlar.

 • Saldırı Önleme Servisi (IPS)

  WatchGuard Saldırı Önleme Hizmeti (IPS), önemli bir tehdit algılama ve önleme katmanı ekleyen ağ güvenliği için önleyici bir yaklaşım sağlar. IPS, ağınızı SQL enjeksiyonları, siteler arası komut dosyası oluşturma ve arabellek taşmaları gibi çok çeşitli zararlı etkinliklerden korur.

 • Ağ Tarama ve Keşfetme

  WatchGuard’ın Ağ Discovery'si, ağınızdaki tüm düğümlerin görsel bir haritasını oluşturur ve böylece nerede bulunduğunuzu kolayca görebilirsiniz. Tüm açık portları ve protokolleri tespit ederken sadece yetkili cihazların bağlı olduğundan emin olursunuz.

 • WebBlocker (URL Filtreleme)

  WatchGuard’ın WebBlocker'ında, tüm kuruluşunuz genelinde web etkinliğini kontrol etmek ve izlemek için güçlü ve kullanımı kolay bir çözüm elde edersiniz.

Watchguard Ailesi

Watchguard XTM 2 Serisi
Watchguard XTM 2

Datasheet

Watchguard XTM 3 Serisi
Watchguard XTM 3

Datasheet

Watchguard XTM 5 Serisi
Watchguard XTM 5

Datasheet

Watchguard Firebox M200
Watchguard M200

Datasheet

Watchguard Firebox M400
Watchguard M400

Datasheet

Watchguard Firebox M440
Watchguard M440

Datasheet

Watchguard XTM 800
Watchguard XTM800

Datasheet

watchguard XTM 1500
Watchguard XTM1500

Datasheet

watchguard XTM 2050
Watchguard XTM2050

Datasheet