Lisanslama Danışmanlığı Hizmeti

 Ana Sayfa / Çözümlerimiz / Lisanslama Danışmanlığı Hizmeti

Lisanslama Danışmanlığı Hizmeti Doğru Lisanslama Modeli ile BT Bütcenizi yönetin.

Müşterilerimizin Kullanmış olduğu cihazların ana fonksiyonlarının çalışması, Fonksyionel özelliklerinin çalıştırılabilmesi, yedeklenmesi, loglanması, bilgi ve network güvenliklerinin sağlanması, güncellemeleri alabilmeleri ve sistem devamlılıklarını sağlayabilmek adına farklı markalar ve farklı lisans modelleri bulunmaktadır. Bu lisans modellerinde Aylık, Yıllık kiralama modelleri olduğu gibi satın alma tipi lisanslama modelleri de bulunmaktadır. Firmanız için en uygun ürün ve lisans modelini ücretsiz keşfimizden sonra sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olan veya yanlış lisanslama yapılmış tüm ürünlerinizi sizlere rapor olarak veriyoruz. İhtiyaçlarınızın belirlenmesinden sonra kurulum yükseltme lisanslama ve bakım hizmetlerinde sizlere destek oluyoruz. Satın almayı planladığınız lisanslama modellerinin BT bütçenizde gereksiz bir harcama olmasının önüne geçmek için Lisanslama danışmanlığı hizmetimizle tanışın.

Microsoft Lisans, Microsoft Server 2016 Lisans, Microsoft Server 2019 Lisans, Windows Lisans, Office 365, Exchange Online,

Lisans Danışmanlığı Hizmeti

Tüm Sunucu ve Network cihazlarınız ile Microsoft, Office 365, Antivirüs, Siber güvenlik, loglama ERP, CRM, yazılımlarınızın doğru lisanslama modelleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçin.