Kurumsal

 Ana Sayfa / Kurumsal

GenOkA Kurumsal

GenOkA Teknoloji Sistemleri olarak Nisan 2005 yılından itibaren; Teknoloji danışmanlığı, network sistem desteği, Microsoft server sistemleri danışmanlığı, IP santral ve VOIP çözümleri, firewall güvenlik sistemleri, güvenlik kamerası kurulumu ve desteği, PDKS çözümleri, antivirüs çözümleri, sistem odası kurulum montaj ve sonlandırma hizmetleri, domain, hosting, sunucu barındırma, cloud çözümler, pc ve sunucu teknik desteği (Bakım Anlaşmaları) konularında firmalara hizmet vermektedir. GenOkA Teknoloji Sistemleri; yaratıcı kadrosu ve sizin hayal gücünüz ile zor olanı yapabilmek, düşünülememiş olanı düşünmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmette kaliteyi savunmaktadır. Kararlılığı ve iş bitiriciliğiyle piyasadaki yerini almış genç firma, dinamik ve güvenilir kadrosuyla firmanızın isteklerine en doğru şekilde cevaplar verir.

0

Bizi Tercih eden Firma

0

GenOkA Çalışanı

0

Destek Olunan Personel

0

Gün

0

Tüketilen Kahve

Century 21 HOMES 2. Sayı

Century 21 Türkiye Homes Dergisi 2. Sayısında Firma Brokerlarına Vermiş olduğumuz yeni Teknolojiler ve firma genelinde yapılan teknoloji inovasyonlarının tanıtımı yapıldı.

New Tech Dergisi

Düşük bütçeli oyun bilgisayarı toplama rehberi ile alakalı yazımız yayınlandı.

Century 21 Homes 3. Sayı

Gayrimenkul Sektöründe Teknoloji Farkını anlattığımız Sektörün gelecek yıllarda teknoloji anlamında ne tür uygulamalara gittiği ile alakalı makalemiz yayınlandı.

Mutlu Müşteriler#TBT

FRAME Gayrimenkul
Pemra Hanım

Bazen işimizi iyi yaptığımız için Jelibon ile ödüllendirildik.

Century 21 Liva İskenderun
Pınar Hanım

Sadece Sabah Kahvaltısı daveti için İskenderuna gittik

Tafko Teksil A.Ş.
Mehmet Bey

Çözülmeyecek bütün Problemleri beraber çözdük.

Century 21 Türkiye
Tüm Ekip

Bazen yanlarında Durmamız yetti. gerisini ekip hallediyor zaten.