Eset Antivirüs

 Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Eset Antivrüs

ESET'in marka imzası olan algılama, hız ve kullanılabilirliğin en iyi dengesi sayesinde günlük İnternet kullanıcıları için üst düzey koruma sağlar.
Daha güvenli İnternet bankacılığı ve alışveriş

İnternet bankacılığı sitelerindeki para transferlerinizi otomatik olarak güvenceye alır ve çevrimiçi ödeme geçitlerinde sizi korumaya yardımcı olur.

Kayıp dizüstü bilgisayarınızı bulun ve geri alın

Kayıp dizüstü bilgisayarınızın konumunu bulun ve takip edin. Bilgisayrınızdaki hareketleri izleyin ve onu bulan kişiye mesaj göndererek geri almanıza yardım eder.

Daima en güncel koruma

Lisans süreniz boyunca yayımlanan yeni ürün sürümlerine ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz. Böylece, daima en güncel korumaya sahip olursunuz..

Eset Teknolojisi

BENZERSİZ ESET TEKNOLOJİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRİLMEKTEDİR


Günümüzün dinamik olan ve sıklıkla hedef alınan kötü amaçlı yazılımları, proaktif ve akıllı teknoloji temelli çok katmanlı bir yaklaşımı gerektirmektedir. 20 yıl önce ESET, Antivirüs'ün (geleneksel yaklaşımın) yarım kalmış bir çözüm olduğunu fark etti ve bu noktada tarama motorumuzla proaktif teknolojileri birleştirmeye başladık ve yavaş yavaş, siber imha silsilesinin farklı kademelerinde etkimizi göstermek için farklı katmanları uygulamaya koyduk. ESET şimdi, temel antivirüs teknolojisinin çok daha ötesine geçen, çok katmanlı teknolojileri kullanmaktadır.

ThreatSense.Net

SEZGİSEL TARAMA TEKNOLOJİSİ


ThreatSense.Net® Erken Uyarı Sistemi dünya genelindeki ESET kullanıcılarının gönderdiği verileri toplayarak ESET Virüs Laboratuvarına iletir. ESET merkezindeki uzmanlar bu verilerden yola çıkarak tehditlerin doğasını ve dünyanın hangi bölgelerinden kaynaklandıklarını tespit ederek gerekli imza güncellemelerini çıkarırlar ve ESET'i gecikmeden son çıkan tehditlere adapte ederler. ESET tehditleri, saldırı rotalarını ve şablonları dikkatlice analiz ederek sezgisel ve imza güncellemelerini mükemmel duruma getirir ve sizi yeni çıkan tehditlere karşı korur. Tüm tarama motoru güncellemeleri sisteminizi ağırlaştırmadan en iyi tespiti yapabilmek amacı ile ufak boyuttadır ve dünya genelindeki ESET kullanıcılarına kolayca dağıtılır.

Eset Güvenlik Çözümleri Desteği

Eset ürünlerinin ( Eset Endpoint Antivirüs, Eset Endpoint Security, Eset Endpoint Protection Standard, Eset Endpoint Protection Advanced, Eset Secure Business, Eset Secure Enterprise ) kurumsal satış ve destek hizmetleri için

İletişime Geçin