Cyberoam Firewall Çözümleri

 Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Cyberoam Firewall Çözümleri

Cyberoam Ailesi

Cyberoam CR15WING

Datasheet

Cyberoam CR25ING

Datasheet

Cyberoam CR25wING

Datasheet

Cyberoam CR35ING

Datasheet

Cyberoam CR35wING

Datasheet

Cyberoam CR50ING

Datasheet

Cyberoam CR100ING

Datasheet

Cyberoam CR250ING

Datasheet

Cyberoam Teknolojisi

Akıllı ve güçlü donanım yazılımına sahip olan Cyberoam Gelecek Nesil Güvenlik Duvarları, satıriçi uygulama teftişi ve kontrolü, websitesi filtreleme, HTTPS teftişi, İhlal Önleme Sistemi, VPN (Sanal Özel Ağ) (IPSec ve SSL) ve QoS/Bant genişliği yönetimi sunarak CyberoamOS işletim sistemi üzerinde temellenmiştir. Ek olarak Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, Ağ Geçidi AntiVirüs’ü, Ağ Geçidi İstenmeyen Posta gibi güvenlik özellikleri de mevcuttur. 8 katman kimlik tanımlamalı Cyberoam Gelecek Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW – Cyberoam Next-Generation Firewalls) işletmelere L2-L8 güvenlik katmanlarında eksiksiz bir şekilde eyleme geçirilebilir istihbarat ve kontrol sunmaktadır.

Neden Cyberoam

Katman 8 Kimlik Tabanlı Güvenlik

Cyberoam Katman 8 Teknolojisi, kullanıcı kimliğine, ağ protokol kümesi içindeki 8. katmanda ya da “insan katmanı” olarak işlem yapmaktadır. Bu, yöneticilerin, kullanıcıları birebir olarak tespit etmesine, ağdaki bu kullanıcıların İnternet aktivitelerini denetlemesine ve kullanıcı adı ile kural ayarlama ve raporlama yapmasına ve güvenlik hızını artırmasına izin vermektedir.

Uygulama Görünürlüğü & Kontrol

2000+ uygulamayı kapsayan sektör liderliği ile, Cyberoam Uygulama Görünürlüğü & Kontol özelliği; uygulamaların Kullanıcı Kimliği, zaman, uygulamalar ve bant genişliğine; göre yüksek esnekliğe ve gerçek L2-L8 görünürlükte & kontrolüne izin vererek özelleştirilmesine olanak vermektedir.Gelişmiş uygulama denetimleri, uygulamaları risk seviyelerine, özelliklerine ve teknolojilerine göre sınıflandırarak daha kolay kontrol sağlamaktadır.

Web Filtreleme

Cyberoam’ın ödüllü Web Filtrelemesi, milyonlarca URL’nin 89+ kategoride gruplandığı en kapsamlı URL veri tabanlarından birini sunmaktadır. Yasal yükümlülüğe ve doğrudan finansal kayıplara yol açabilecek kötü amaçlı yazılımları, kimlik hırsızlığı saldırılarını ve istenmeyen içerikleri önleyerek zararlı web sitelerine erişimi engeller.

Web Uygulaması Güvenlik Duvarı

Cyberoam, kuruluşlardaki web sitelerinin ve Web tabanlı uygulamaların SQL enjeksiyon, çapraz site komut çalıştırma (XXS), onaysız URL parametresi değiştirme, oturum ele geçirme, arabellek aşımları ve Top 10 OWASP Web uygulaması sistem açıklığını da kapsayan pek çok saldırıya karşı korunması için bir araçlı Web Uygulaması Güvenlik Duvarı sunmaktadır.

CyberoamOS

Cyberoam’un CyberoamOS tabanlı Yeni Nesil Güvenlik Duvarları; inline uygulama denetimi ve kontrolü, web sitesi filtreleme, HTTPS denetimi, Güvenlik Kırma Önleme Sistemi, VPN (IPSec ve SSL) ve QoS/bant genişliği yönetimini içeren yeni nesil güvenlik özelliklerini sunmaktadır. Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, Ağ Geçidi Ant,-Virüs, Ağ Geçidi Anti-Spam gibi ek güvenlik özellikleri de mevcuttur.

QoS / Bant Genişliği Yönetimi

Cyberoam; kullanıcıların, grupların, Uygulamaların,Web trafiğininin ve daha fazla özelliğin bant aralığı politikalarına bağlı olmasına imkan verir. Cyberoam’ın taneli Katman 7 ve Katman 8 Bant Genişliği kontrolleri, işle ilgili kritik uygulamaların ve kullanıcıların bant genişliği payına göre özelleştirilmesini sağlar, bunu yaparken de VoIP be CRM gibi işle ilgili kritik uygulamalar için Qos garantisi sağlar.